Oferta

Współpracy z OUTWORKING

Wspieramy pracodawców we wszystkich procesach związanych z zatrudnianiem pracowników, rozliczaniem wynagrodzeń i reprezentacji przed urzędami i instytucjami pomagając skoncentrować się firmom na ich celach biznesowych.

Dlaczego outsourcing?

Badamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, analizujemy sytuację i proponujemy rozwiązania godne Państwa firmy. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowywane do branży w jakiej firma funkcjonuje i kultury organizacyjnej w jakiej funkcjonuje. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność dopasowania ich do Państwa potrzeb i wymagań.

Agencja pośrednictwa pracy - dlaczego warto?

Wynajmę pracownika – jak na tym skorzystam?
Wyobraź sobie, drogi pracodawco, że potrzebujesz zatrudnić spawacza. Określasz wymagane kwalifikacje pracownika, a profesjonalny rekruter dobiera odpowiednią osobę. Nie martwisz się obowiązkami związanymi z rekrutacją, a cała obsługa kadrowo płacowa pracownika jest realizowana przez zewnętrzną firmę. W taki sposób działa agencja pracy. Jednym z podstawowych działań agencji pracy są rekrutacje stałe.
Jakie szczególne korzyści płyną z wybrania współpracy z agencją? Widoczną zaletą podanego rozwiązania jest oszczędność czasu. Agencja posiada dostęp do bazy pracowników, więc bardzo często o wiele szybciej znajduje odpowiednią osobę na dane stanowisko.Kolejnym benefitem dla pracodawcy jest oszczędność kosztów rekrutacji, związana z pojęciem outsourcingu.
Czym jest outsourcing?
Jest to korzystanie z zewnętrznych źródeł usług, takich jak księgowość, leasing aut, czy obsługa kadrowa. Jeśli chodzi o korzystanie z Outsourcingu z zakresu HR, to bardzo często firmy nie posiadają własnego działu HR, a obsługa kadrowo płacowa jest wykonywana przez biuro zatrudnienia. Na wydatki firmy związane z rekrutacją składają się koszty zamieszczania ogłoszeń (na popularnych serwisach ogłoszeniowych jest to koszt kilkuset złotych) i opłacenia sztabu pracowników kadr. Do ich szerokich obowiązków należą chociażby obsługa świadczeń socjalnych, ubezpieczeń oraz przekazywanie dokumentacji do urzędów (ZUS, US, PFRON). Dzięki outsourcingowi kadr za rozliczanie z urzędami odpowiedzialna jest agencja, która zajmuje się także payrollem.
Co to jest payroll?
Termin ten dotyczy zatrudnienia zewnętrznej firmy do wykonywania czynności związanych z naliczaniem płac i obliczaniem wysokości naliczanych składek.

Korzyści ze współpracy z agencją pracy tymczasowej

Istotnym plusem skorzystania z usług agencji jest lepsze dopasowanie pracowników. Wykwalifikowani rekruterzy mogą przeprowadzić na testy psychoanalityczne,  w ten sposób pozyskując dodatkowe informacje, są w stanie lepiej ocenić predyspozycje kandydatów na stanowisko. Profesjonalni rekruterzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą „wyczuć” kandydata i pomóc lepiej ocenić dotychczasowe doświadczenie i wiedzę potencjalnego przyszłego pracownika.

Większość korzyści jakie niesie za sobą współpraca z agencją pracy tymczasowej widać przy zatrudnieniu pracowników zza granicy. Nasza agencja specjalizuje się w zatrudnieniu pracowników zagranicznych – zwłaszcza z dalekiego wschodu i Ukrainy. Będąc pracodawcą, warto rozważyć opcję zatrudnienia obcokrajowców, szczególnie jeśli poszukujemy osób na stanowiska niewymagające wysokich kwalifikacji. Jak pokazuje nasze doświadczenie pracownicy z Indii sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w branży spawalniczej jako ślusarz czy spawacz ale także w branży gastronomicznej jako kucharze orientalnych potraw. Pracownicy z Ukrainy na stanowiskach sprawdzą się natomiast na stanowiskach wymagających  umiejętności manualnych lub wymagających znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Podsumowując, korzystanie z pośrednictwa pracy ma wiele zalet. Dzięki outsourcingowi kadr firma zmniejszy koszty i czas rekrutacji oraz oddeleguje związane z nią obowiązki. Współpraca z agencją zapewnia oszczędność czasu i zatrudnienie dobrze rokujących pracowników.

Rozwiązania szyte na miarę

Badamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, analizujemy sytuację i proponujemy rozwiązania godne Państwa firmy. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowywane do branży w jakiej firma funkcjonuje i kultury organizacyjnej w jakiej funkcjonuje. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność dopasowania ich do Państwa potrzeb i wymagań.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zwolennikami modelu działania opartego na silnej współpracy z kooperantami wszędzie tam, gdzie dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekty synergii. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość i zadowolenie zarówno Klientów jak i Pracowników.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy!