Obsługa kadrowo-płacowa Gdańsk

Szukasz efektywnego sposobu na oszczędności w swojej firmie? Może chciałbyś przygotować się do kontroli Urzędu Skarbowego? Poznaj usługę, która stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby! Outsourcing payroll dla przedsiębiorstw zlokalizowanych w Gdańsku i okolicach to idealne rozwiązanie.

Czym jest outsourcing payroll Gdańsk?

Outsourcing to efektywna, bezpieczna oraz bardzo wygodna usługa delegowania zadań działu kadrowo-płacowego zewnętrznemu podwykonawcy. Dzięki temu w Twojej firmie nie musisz zatrudniać tego typu specjalistów wewnętrznie. 

Podmiot zewnętrzny nie jest zwolniony z żadnych obowiązków czy kompetencji wewnętrznego pracownika. Ciąży na nim podobna odpowiedzialność prawna, konieczność dotrzymywania terminów czy jakości wykonywanej pracy. Dlatego możesz mieć pewność, że powierzone zadania zostaną wykonane kompetentnie, a Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło poczynić odpowiednie optymalizacje budżetu. 

Outsourcing payroll Gdańsk – kiedy warto się na niego zdecydować i dlaczego?

Outsourcing w zakresie obowiązków działu kadr i płac to optymalne rozwiązanie, jeżeli szukasz sposobów na oszczędności. Jest to wydajna forma współpracy, w której podwykonawcę obowiązują te same prawa i obowiązki, co pracownika wewnętrznego. Taka osoba musi się szkolić i regularnie odbywać specjalistyczne kursy, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. 

Dzięki temu, że pracownik outsourcingowy pracuje poza Twoim biurem, nie musisz zapewniać mu przestrzeni biurowej, sprzętu i materiałów. Taka sytuacja jest szczególnie pożądana dla przedsiębiorstw rozrastających się, które chcą zminimalizować wydatki. 

Kolejną zaletą takiego modelu współpracy jest bezstronność oraz obiektywność. Pracownik zewnętrzny nie będzie ulegał wewnętrznym wpływom. Zminimalizowane zostaje także ryzyko, że wrażliwe i delikatne dane zostaną przekazane pracownikom, którzy nie powinni mieć do nich dostępu. Taka forma współpracy jest wskazana szczególnie w momencie restrukturyzacji, przeprowadzania wewnętrznych audytów, ale także zewnętrznych kontroli, np. Urzędu Skarbowego lub Państwowej Inspekcji Pracy. 

Outsourcing obowiązków kadrowo-płacowych jest w pełni bezpieczny, wydajny i opłacalny dla przedsiębiorstw, zarówno mniejszych, średnich jak i dużych.

Usługi kadrowo-płacowe Gdańsk – jak rozpocząć współpracę?

Jeżeli chcesz zoptymalizować pracę działu kadr i płac, przy jednoczesnym zachowaniu jakości pracy oraz nie angażować większych środków z budżetu – skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce