Obsługa kadrowo-płacowa Kalisz

Prowadzisz przedsiębiorstwo w Kaliszu? A może odpowiadasz za finanse firmy i szukasz sposobu na oszczędności, które nie odbiją się na jakości Waszych usług? Optymalnym rozwiązaniem dla tych i podobnych problemów, jest korzystanie z obsługi kadrowo-płacowej w formie outsourcingu

Outworking pomoże Ci znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, pracujących w działach kadrowo-płacowych. Dzięki tej usłudze będziesz w stanie zaoszczędzić, a jednocześnie zyskasz pewność, że powierzone zadania będą wykonane z dbałością o detale i finalną jakość.

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu kadrowo-płacowego w Kaliszu?

Outsourcing pracowników kadr to rozwiązanie, które może być podyktowane różnymi potrzebami. Najważniejsze jest jednak to, co dzięki temu zyskasz. A lista benefitów jest naprawdę długa!

  • oszczędności – to główna zaleta outsourcingu w dziale kadr i płac. Dzięki takiej formie zatrudnienia nie musisz tworzyć dla specjalisty nowego miejsca pracy. Oszczędzasz nie tylko na powierzchni biurowej, ale także sprzętach i niezbędnych materiałach.
  • wysoka jakość usług – tego typu forma współpracy wcale nie oznacza, że pracownik kadr będzie miał niższe kompetencje, niż osoba zatrudniona przez Ciebie wewnętrznie. Osoby, z którymi współpracujemy, stale się szkolą i przechodzą kursy, by utrzymać swoją wiedzę i umiejętności na najwyższym możliwym poziomie.
  • bezpiecznie i wygodnie – pracownik zatrudniony na zasadach outsourcingu podlega takim samym prawom i obowiązkom, jak Twoi wewnętrzni pracownicy. Zakres ich zadań nie ulega zmianie. Co więcej, w tym przypadku minimalizujesz wyciek wrażliwych danych do pozostałych pracowników.

Kiedy warto skorzystać z outsourcingu działu kadr i płac w Kaliszu?

Powodów jest naprawdę wiele, ale warto przyjrzeć się tym najważniejszym i najpopularniejszym: 

  • gdy szukasz sposobu na oszczędności – nasz model pozwoli Ci na zmniejszenie kosztów.
  • gdy czeka Cię kontrola z Urzędu Skarbowego lub Państwowej Inspekcji Pracy – w takiej sytuacji osoba spoza struktur firmy, oceni sytuację bezstronnie.
  • gdy Twój wewnętrzny dział przestaje pracować wydolnie ze względu na zbyt dużą ilość obowiązków.
  • gdy czeka Cię restrukturyzacja.
  • jeśli dotychczas te funkcje pełnili inni pracownicy – a w wyniku tego traciły pozostałe działy i firma nie działała efektywnie. 
  • gdy zauważasz zbyt dużą rotację pracowników z działu kadr i płac, chcesz przeprowadzić audyt lub planujesz rozszerzenie działalności.

Skontaktuj się z nami już dziś, a przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce