Obsługa kadrowo-płacowa Kraków

Czy wiesz, czym jest outsourcing payroll? To nowoczesny i efektywny sposób na oszczędności, przy jednoczesnej optymalizacji jakości wykonywanych zadań. Jest to usługa, która polega na delegowaniu obowiązków działu kadrowo-płacowego do zewnętrznych podmiotów. W takiej sytuacji, pracownicy zewnętrzni podlegają takiej samej etyce pracy, jak Ci, których zatrudniasz bezpośrednio. Terminowość, wysoka jakość wykonania powierzonych im zadań, a także przestrzeganie przepisów oraz prawa – z niczego nie są zwolnieni. 

Tego typu współpraca to idealne rozwiązanie dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Powodów, dla których warto się na nią zdecydować jest sporo.

Outsourcing payroll Kraków – kiedy i dlaczego warto się zdecydować?

W jakiej sytuacji skorzystamy z delegowania zadań do zewnętrznego zespołu kadrowo-płacowego? Przede wszystkim warto sobie uświadomić, że z tego typu współpracy możesz korzystać na co dzień, jak i w sytuacjach wyjątkowych. Jeśli do tej pory nie miałeś dedykowanego działu kadr, a obowiązki obejmowali  inni pracownicy – ta zmiana pomoże im zyskać więcej czasu na realizację zadań przypisanych do ich stanowisk. Tym samym Twoja firma będzie się rozwijać i działać prężniej w tych obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze. 

Jeśli nie czujesz potrzeby nawiązywania współpracy na zasadzie outsourcing payroll w pełnym wymiarze, przez cały rok, możesz ją nawiązać tylko na pewien okres. Np. w sytuacji, gdy czeka Cię kontrola Urzędu Skarbowego czy Państwowej Inspekcji Pracy. Praca zewnętrznego podmiotu jest wskazana także w przypadku, gdy zależy nam na obiektywnej ocenie działań, w czasie restrukturyzacji czy rozszerzenia profilu działalności. W takim momencie eliminujesz ryzyko powstawania sporów między zespołem, jednocześnie zyskując profesjonalną poradę, nieobciążoną wewnętrznymi napięciami. 

Tego typu działanie – na zasadzie delegacji zadań do podmiotu zewnętrznego  w zakresie pracy działu kadrowo-płacowego, jest także szansą na spore oszczędności. Pomoże ono zoptymalizować budżet, zmniejszyć eksploatację sprzętu biurowego, zaoszczędzić na kosztach pracowniczych i wynajmie lokalu. Nie tracąc niczego z jakości pracy działu kadr, jesteś w stanie oszczędzić!

Outsourcing payroll Kraków – skontaktuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania, wątpliwości, chcesz uzyskać spersonalizowaną wycenę? Koniecznie się z nami skontaktuj. Możesz odwiedzić naszą siedzibę, przy ulicy Lekarskiej 1. Jeśli wolisz kontakt online – wypełnij formularz kontaktowy, napisz maila bądź zadzwoń.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce