Obsługa kadrowo-płacowa Łódź

Outsourcing pracowników kadr i płac to usługa, która może zmienić sposób działania Twojej firmy na lepsze! To sposób nie tylko na oszczędności, ale także zwiększenie efektywności. Outworking pomoże Ci w znalezieniu pracowników działu kadrowo-płacowego w formie outsourcingu dla Twojego biznesu, zlokalizowanego w Łodzi i okolicach.

Czym jest outsourcing kadrowo-płacowy i dlaczego warto?

Outsourcing to nic innego, jak zatrudnianie pracowników zewnętrznie, poprzez naszą usługę. Pracownicy zatrudnieni w ten sposób nadal są zobowiązani do wykonywania pracy jak najlepiej i najefektywniej. Posiadają te same prawa oraz obowiązki, co pracownicy zatrudniani przez Ciebie wewnętrznie. Profesjonaliści, z którymi współpracujemy, stale się szkolą i rozwijają swoje zdolności oraz wiedzę. Dzięki temu są w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zalet outsourcingu jest wiele, jednak do najważniejszych należą:

  • oszczędności – zatrudnianie pracowników na zasadzie outsourcingu pozwoli Ci oszczędzić na dodatkowej przestrzeni biurowej (co może być dużym plusem dla niewielkich biznesów, których zespoły się powiększają) oraz materiałach. 
  • bezstronność oraz bezpieczeństwo – powierzenie wrażliwych danych osobie zatrudnionej outsourcingowo, minimalizuje ryzyko wypływu tych informacji do pozostałych członków zespołu. Taki pracownik jest bezstronny i nie ulega żadnym wpływom, dlatego ich praca będzie zawsze obiektywna. Przyda się to szczególnie w przypadku audytów lub kontroli urzędów.