Obsługa kadrowo-płacowa Rzeszów

Prowadzisz firmę w Rzeszowie? A może odpowiadasz za finanse firmy i szukasz sposobu na oszczędności, które nie spowodują obniżenia się jakości pracy i wydajności? Optymalnym rozwiązaniem dla tych i podobnych problemów, jest korzystanie z obsługi kadrowo-płacowej w formie outsourcingu. 

Outworking pomoże Ci znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, pracujących w działach kadrowo-płacowych. Dzięki tej usłudze będziesz w stanie zoptymalizować budżet oraz wydatki, a jednocześnie zyskasz pewność, że powierzone zadania będą wykonane z dbałością o detale i finalną jakość.

Outsourcing kadrowo-płacowy – co to i dlaczego warto?

Outsourcing to model współpracy, w którym zatrudnianie pracowników przeprowadza zewnętrzny podmiot, taki jak Outworking. Pracownicy zatrudnieni w ten sposób nadal są zobowiązani do wykonywania pracy jak najlepiej i najefektywniej. Posiadają ten sam zakres obowiązków, co pracownicy zatrudniani przez Ciebie wewnętrznie. Profesjonaliści, z którymi współpracujemy, stale się szkolą i rozwijają swoje zdolności oraz wiedzę. Dzięki temu są w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zalet outsourcingu jest wiele, jednak do najważniejszych należą:

  • oszczędności – zatrudnianie wewnętrzne pracowników łączy się z wieloma kosztami – należy zapewnić im miejsce do pracy, materiały oraz sprzęt. W przypadku outsourcingu te kwestie znikają. Tacy pracownicy sami dbają o swój rozwój i kwalifikacje. Dlatego możesz optymalizować wydatki, jednocześnie nie rezygnując z wysokiej jakości pracy
  • bezstronność oraz bezpieczeństwo – powierzenie wrażliwych danych osobie zatrudnionej zewnętrznie, minimalizuje ryzyko wypływu tych informacji do pozostałych członków zespołu. Taki pracownik jest bezstronny i nie ulega żadnym wpływom, dlatego wyniki ich pracy będą zawsze obiektywne. Jeżeli zbliża się audyt lub kontrola (np. Urzędu Skarbowego) 

zachowanie jakości usług – outsourcing payroll nie oznacza, że wiedza czy umiejętności pracownika będą niższe, niż te u osoby zatrudnionej wewnętrznie. Wręcz przeciwnie – taki specjalista stale się uczy, przechodzi kursy oraz sprawdza najnowsze zmiany, by być stale na bieżąco i móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Usługi kadrowo-płacowe Rzeszów – jak rozpocząć współpracę?

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy – koniecznie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawimy spersonalizowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce