Obsługa kadrowo-płacowa Szczecin

Outsourcing payroll, czyli delegowanie zadań działu kadr i płac do zewnętrznego podmiotu, jest rozwiązaniem coraz bardziej popularnym, nie tylko na całym świecie, ale i w Polsce. Dlaczego? Głównymi powodami są: możliwość oszczędności oraz utrzymania wysokiej jakości pracy.

Outworking.pl realizuje usługi outsourcing payroll dla firm znajdujących się w Szczecinie i okolicach. Jeśli szukasz sposobów na optymalizację budżetu i oszczędności, czeka Cię kontrola Urzędu Skarbowego lub po prostu chcesz przenieść ten dział poza struktury swojej firmy – zapoznaj się z naszą ofertą.

Czym jest outsourcing?

Outsourcing to usługa powierzenia zadań, np., działu kadr i płac zewnętrznemu podmiotowi. W takiej sytuacji nie zatrudniasz specjalisty wewnętrznie, a zewnętrznie. Nie oznacza to jednak, że zakres jego obowiązków jest mniejszy. Pracownik zatrudniony na zasadach outsourcingowych musi być osobą wykwalifikowaną, która zapewni jak najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług. 

Outsourcing payroll, czyli wydzielanie obowiązków działu kadr i płac do zewnętrznego podmiotu jest rozwiązaniem zyskującym coraz większą popularność na świecie, ale także w Polsce. Nic dziwnego – zalet jest naprawdę sporo!

Zalety outsourcingu działu kadr i płac – kiedy i dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto delegować obowiązki działu kadr i płac zewnętrznemu podmiotowi? Główną zaletą takiego modelu zatrudnienia jest możliwość zoptymalizowania budżetu i ograniczenia wydatków. Wewnętrzny pracownik musi mieć zapewnione miejsce do pracy, odpowiedni sprzęt oraz materiały. W przypadku outsourcing payroll te kwestie zostają rozwiązane. 

Poza oszczędnościami kolejną zaletą jest bezstronność pracownika zewnętrznego. Jeśli zbliża się kontrola Urzędu Skarbowego lub audyt – neutralność przeprowadzonych prac pozwoli Ci uniknąć ewentualnych negatywnych konsekwencji. Pracownik zewnętrzny zadba o bezpieczeństwo danych. Nie ulegnie wpływom i wykona swą pracę sumiennie oraz dokładnie. 

Outworking.pl współpracuje ze specjalistami, którzy stale się szkolą i przechodzą specjalistyczne kursy, które pozwalają im na rozwijanie kompetencji. Ich wiedza jest aktualna. Niczego nie ryzykujesz, nawiązując taką współpracę, a możesz jedynie zyskać. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami, a chętnie je rozwiejemy!

Outsourcing payroll Szczecin – skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie oraz poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wątpliwości oraz przedstawimy spersonalizowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce