Obsługa kadrowo-płacowa Szczecin

Outsourcing payroll, czyli delegowanie zadań działu kadr i płac do zewnętrznego podmiotu, jest rozwiązaniem coraz bardziej popularnym, nie tylko na całym świecie, ale i w Polsce. Dlaczego? Głównymi powodami są: możliwość oszczędności oraz utrzymania wysokiej jakości pracy.

Outworking.pl realizuje usługi outsourcing payroll dla firm znajdujących się w Szczecinie i okolicach. Jeśli szukasz sposobów na optymalizację budżetu i oszczędności, czeka Cię kontrola Urzędu Skarbowego lub po prostu chcesz przenieść ten dział poza struktury swojej firmy – zapoznaj się z naszą ofertą.

Czym jest outsourcing?

Outsourcing to usługa powierzenia zadań, np., działu kadr i płac zewnętrznemu podmiotowi. W takiej sytuacji nie zatrudniasz specjalisty wewnętrznie, a zewnętrznie. Nie oznacza to jednak, że zakres jego obowiązków jest mniejszy. Pracownik zatrudniony na zasadach outsourcingowych musi być osobą wykwalifikowaną, która zapewni jak najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług. 

Outsourcing payroll, czyli wydzielanie obowiązków działu kadr i płac do zewnętrznego podmiotu jest rozwiązaniem zyskującym coraz większą popularność na świecie, ale także w Polsce. Nic dziwnego – zalet jest naprawdę sporo!

Zalety outsourcingu działu kadr i płac – kiedy i dlaczego warto?