Rekrutacja do Pracy Gdańsk

Znalezienie dobrych, rzetelnych pracowników, którzy nie tylko będą cechować się profesjonalizmem, ale także dodatkowymi cechami, cennymi dla firmy jest bardzo trudne. Na szczęście możesz sobie w tym zadaniu pomóc. Wystarczy skorzystać z naszych usług. Outworking pomaga w rekrutacji firmom znajdujących się na terenie Gdańska oraz okolic. Prowadzisz firmę, pracujesz w dziale HR i masz przeprowadzić rekrutację? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w tym! Gwarantujemy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz opracowanym procesom, będziesz zadowolony z efektów!

Kiedy warto skorzystać z usług Outworking w zakresie rekrutacji?

Prowadzenie efektywnej rekrutacji może być trudne, czasochłonne i przynosić mało zadowalające efekty. Dzięki naszej wiedzy, gromadzonej przez lata pracy, doskonale wiemy, z czym się mierzysz. Pomożemy Ci przeprowadzić proces od początku do końca tak, by zakończył się sukcesem. W jakiej sytuacji warto się do nas zwrócić?

  • jeśli nie posiadasz wewnętrznego działu HR, jest on niewielki lub obciążony innymi zadaniami,
  • jeśli w Twojej firmie mierzysz się z dużą rotacją pracowników i chciałbyś ją wyeliminować,
  • chcesz pozyskać pracownika od konkurencyjnej firmy, ale zrobić to w sposób dyskretny,
  • pragniesz znaleźć wysoko wykwalifikowanych pracowników na wymagające stanowiska,
  • chcesz osiągnąć sukces w procesie rekrutacji.

Pomagamy przeprowadzać rekrutację nie tylko zewnętrzną, ale też wewnętrzną. Dzięki temu możesz znaleźć pracowników do nowo otwartego działu spośród tych, którzy już u Ciebie pracują, znają systemy i można im zaufać. Tego typu proces jest często krótszy oraz tańszy, a także przynosi bardzo zadowalające efekty. 

Jakie metody gwarantują nam sukces?

W czasie naszej wieloletniej działalności nauczyliśmy się tego, jak prowadzić rekrutację skutecznie oraz z pozytywnym efektem dla naszych klientów. Zanim przystąpimy do działań, przeprowadzamy dokładne badanie Twoich potrzeb, by wiedzieć, kogo szukasz. W Outworking wiemy, jak prowadzić działania w sposób, który przyniesie klientowi najlepszy możliwy rezultat. Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych kandydatów. Prowadzimy headhunting (executive search) oraz direct search (dyskretne pozyskiwanie kandydatów od konkurencji).

Rekrutacja pracowników Gdańsk – rozpocznij współpracę z Outworking

Potrzebujesz pomocy w procesie rekrutacji w Twojej firmie w Gdańsku? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci odnieść sukces! Gwarantujemy, że nasze metody pomogą Ci znaleźć pracowników, z którymi będziesz tworzył wymarzoną przyszłość dla swojej firmy.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce