Rekrutacja Pracowników Opole

Rekrutacja to proces, który może okazać się bardzo długi i kosztowny. Znalezienie odpowiedniego specjalisty wcale nie jest proste. Zdarzyć się może, że dział HR ma zbyt duże obciążenie, przez co płynność funkcjonowania całej firmy jest zagrożona. W takiej sytuacji liczy się szybka reakcja oraz doświadczenie. W Outworking posiadamy wieloletnią praktykę, wiedzę oraz procesy, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc Ci znaleźć idealnego kandydata. Naszym zadaniem jest zaprowadzenie Cię na szczyt. Nasze usługi pomogą Ci znaleźć pracownika, który nie tylko będzie kompetentny, ale także będzie aktywnie wspierał Twój biznes w osiągnięciu sukcesu. 

Skorzystaj z naszych usług, jeśli nie masz działu HR lub jest on przeciążony, borykasz się z dużą rotacją pracowników, prowadzisz wiele rekrutacji jednocześnie. Pomagamy każdej firmie, która potrzebuje wsparcia w procesie naboru z Opola i okolic.

Rekrutacja pracowników Opole – współpracuj z Outworking

W Outworking posiadamy bazę pracowników oraz przeprowadzamy szeroko zakrojone poszukiwania, dostosowane do potrzeb klienta. 

  • headhunting – poszukiwanie pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze,
  • direct  search – przeprowadzone dyskretnie pozyskiwanie pracowników od konkurencji,
  • networking – aby znaleźć wartościowe kontakty i rekomendacje, wykorzystujemy niekonwencjonalne kanały i relacje biznesowe,
  • search&selection – współpracujemy z agencjami i biurami oferującymi pomoc  w znalezieniu pracy kandydatom – analizujemy ich zgłoszenia,
  • assessment center – ocena predyspozycji i funkcjonowania kandydatów w ramach zadań indywidualnych a także grupowych przeprowadzany jest  szereg testów psychologicznych, testów kompetencji i profesjonalnych wywiadów.

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego kandydata przeprowadzamy aż do skutku. Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby za pomocą wnikliwego wywiadu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie prowadzić rekrutację tak, by była ona jak najefektywniejsza.

Rekrutacja pracowników Opole – zatrudnij najlepszych pracowników do swojej firmy

Korzystając z naszych usług nie tylko masz pewność, że finalnie zatrudnisz osobę o najlepszych kwalifikacjach, kompetentną oraz taką, która doskonale zgra się z profilem firmy i pozostałymi pracownikami. Co więcej – zyskujesz czas i finalnie, oszczędzasz! Dzięki współpracy z Outworking możesz odciążyć dział HR lub w ogóle z niego zrezygnować. Rekrutacja przebiega dokładnie wg Twoich wytycznych, uwzględniając naszą wiedzę oraz doświadczenie na rynku. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce