Rekrutacja pracowników Poznań

Szukasz pracowników, którzy będą posiadali najlepsze umiejętności, doświadczenie oraz wiedzę, nabywaną przez lata praktyki i pracy? W Outworking pomagamy znaleźć właśnie takie osoby! Jeżeli prowadzisz firmę w Poznaniu i: 

  • nie posiadasz działu HR,
  • borykasz się z dużą rotacją wśród pracowników,
  • chcesz wyłonić osobę z wewnętrznego zespołu na dane środowisko,
  • szukasz pracowników o standardowych umiejętnościach lub wysoce specjalistycznych,
  • chcesz zatrudnić pracownika konkurencji w dyskretny sposób,
  • pragniesz przywrócić płynność kadrową i pracy firmy.

… koniecznie zgłoś się do nas! Pomożemy Ci znaleźć najlepszych pracowników, specjalnie dobranych do Twoich potrzeb. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w celu rekrutacji w Poznaniu?

Wiele firm boryka się z problemem zatrudnienia. Jeżeli ich dział HR jest mały lub nie istnieje – to zadanie staje się jeszcze trudniejsze. Niemało miejsc zauważa także dużą rotację, co może prowadzić nie tylko do pogorszenia płynności działania firmy, ale także opadnięcia morali u stałych pracowników. Powodów, aby zatrudnić zewnętrznych specjalistów, by znaleźli najlepszych pracowników dla Twojej firmy jest wiele. W Outworking wiemy, jak prowadzić działania w sposób, który przyniesie klientowi najlepszy możliwy rezultat. Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych kandydatów. Prowadzimy headhunting (executive search) oraz direct search (dyskretne pozyskiwanie kandydatów od konkurencji). Dzięki temu masz pewność, że wybrana osoba spełni wszystkie Twoje standardy i wymagania. Gwarantujemy, że będzie to najlepszy specjalista na dane stanowisko! 

W ramach oceny predyspozycji i funkcjonowania kandydatów w ramach zadań indywidualnych i grupowych przeprowadzamy szereg testów psychologicznych, testów kompetencji i profesjonalnych wywiadów. Posiadamy świeżą perspektywę i na drodze skrupulatnego wywiadu dokładnie wiemy, czego oczekuje nasz klient od nowo zatrudnionego pracownika. Prowadzona przez nas selekcja jest wymagająca i stawia przed kandydatem szereg wyzwań oraz sprawdzających kompetencje zadań.

Rekrutacja pracowników Poznań – zatrudnij najlepszych pracowników do swojej firmy

Korzystając z naszych usług nie tylko masz pewność, że finalnie zatrudnisz osobę o najlepszych kwalifikacjach, kompetentną oraz taką, która doskonale zgra się z profilem firmy i pozostałymi pracownikami. Co więcej – zyskujesz czas i finalnie, oszczędzasz! Dzięki współpracy z Outworking możesz odciążyć dział HR lub w ogóle z niego zrezygnować. Rekrutacja przebiega dokładnie wg Twoich wytycznych, uwzględniając naszą wiedzę oraz doświadczenie na rynku.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce