Rekrutacja Pracowników Szczecin

Poszukiwania pracowników to proces wymagający. Nie tylko czasu i środków, ale także pieniędzy. Niestety, nie zawsze firmy są w stanie przeprowadzić go na własną rękę. Powodów może być sporo, ale na szczęście w Outworking wiemy, jak pomóc takim biznesom. Od lat zajmujemy się wspieraniem naszych klientów w przeprowadzaniu działań rekrutacyjnych, także na terenie Szczecina i okolic. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem, a także opracowaliśmy metody i procesy, które sprawiają, że działamy efektywniej, szybciej i skuteczniej niż konkurencja. Posiadamy dużą bazę potencjalnych kandydatów i stosujemy różne techniki pozyskiwania, m.in. headhunting (executive search) oraz direct search (dyskretne pozyskiwanie kandydatów od konkurencji).

Jeśli prowadzisz firmę w Szczecinie lub okolicach i potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji, koniecznie zgłoś się do nas, a chętnie Ci pomożemy.

Kiedy zdecydować się na pomoc w rekrutacji i co możesz dzięki niej zyskać?

Jak sam z pewnością wiesz, proces rekrutacji nie należy do najłatwiejszych. Znalezienie odpowiedniego pracownika jest prawdziwym wyzwaniem. Piętrzące się CV nie pomagają w tym zadaniu. Na szczęście możesz skorzystać z naszej pomocy. Zazwyczaj zgłaszają się do nas:

  • małe i średnie firmy, które nie posiadają własnego działu HR, a planują poszukiwanie nowych pracowników i poszerzanie zespołów,
  • duże firmy, które posiadają dział HR, ale jest on obłożony innymi obowiązkami i nie jest w stanie w danej sytuacji przeprowadzić rekrutacji,
  • miejsca, które borykają się z dużą rotacją pracowników, co wpływa negatywnie na ciągłość pracy,
  • każdy, kto chce w sposób dyskretny pozyskać pracowników od konkurencji,
  • firmy, które pragną zaoszczędzić własne zasoby, czas oraz pieniądze,
  • wszyscy, którzy pragną, aby proces rekrutacji zakończył się sukcesem.

Warto zaznaczyć, że nie prowadzimy jedynie rekrutacji zewnętrznej, ale także wewnętrzną. Oznacza to, że na nowe stanowisko, szukamy kandydatów spośród osób, które obecnie zatrudniasz. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, ale do najważniejszych należą: oszczędność czasu i pieniędzy oraz pewność, że dana osoba zna środowisko firmy, Wasze wewnętrzne procesy, cele i misję. Dzięki temu masz 100% pewności, że pozyskujesz specjalistę, którego szkolenie potrwa o wiele krócej, a ryzyko, że taka osoba zrezygnuje i trzeba będzie powtórzyć rekrutację, jest niewielkie.

Rekrutacja pracowników Szczecin – rozpocznij współpracę z Outworking

Rekrutacja nie musi być czasochłonnym procesem, z niepewnym skutkiem. Z naszą pomocą, osiągniesz swój cel efektywnie i szybko, dodatkowo z oszczędnościami.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce