Rekrutacja Pracowników Szczecin

Poszukiwania pracowników to proces wymagający. Nie tylko czasu i środków, ale także pieniędzy. Niestety, nie zawsze firmy są w stanie przeprowadzić go na własną rękę. Powodów może być sporo, ale na szczęście w Outworking wiemy, jak pomóc takim biznesom. Od lat zajmujemy się wspieraniem naszych klientów w przeprowadzaniu działań rekrutacyjnych, także na terenie Szczecina i okolic. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem, a także opracowaliśmy metody i procesy, które sprawiają, że działamy efektywniej, szybciej i skuteczniej niż konkurencja. Posiadamy dużą bazę potencjalnych kandydatów i stosujemy różne techniki pozyskiwania, m.in. headhunting (executive search) oraz direct search (dyskretne pozyskiwanie kandydatów od konkurencji).

Jeśli prowadzisz firmę w Szczecinie lub okolicach i potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji, koniecznie zgłoś się do nas, a chętnie Ci pomożemy.

Kiedy zdecydować się na pomoc w rekrutacji i co możesz dzięki niej zyskać?

Jak sam z pewnością wiesz, proces rekrutacji nie należy do najłatwiejszych. Znalezienie odpowiedniego pracownika jest prawdziwym wyzwaniem. Piętrzące się CV nie pomagają w tym zadaniu. Na szczęście możesz skorzystać z naszej pomocy. Zazwyczaj zgłaszają się do nas:

  • małe i średnie firmy, które nie posiadają własnego działu HR, a planują poszukiwanie nowych pracowników i poszerzanie zespołów,
  • duże firmy, które posiadają dział HR, ale jest on obłożony innymi obowiązkami i nie jest w stanie w danej sytuacji przeprowadzić rekrutacji,
  • miejsca, które borykają się z dużą rotacją pracowników, co wpływa negatywnie na ciągłość pracy,