Rekrutacja Pracowników Wrocław

Poszukiwanie nowych pracowników nie jest proste. Nieważne, czy szukasz osoby z podstawowymi umiejętnościami, na stanowisko niewymagające większych predyspozycji, czy specjalisty o wysokich kompetencjach, który ma objąć posadę niezwykle wymagającą. Zadanie to może przerosnąć wiele działów HR – szczególnie, jeśli prowadzisz kilka rekrutacji równolegle. 

Na szczęście istnieje sposób na to, by rekrutacja przebiegała sprawniej, szybciej i efektywniej. Tym rozwiązaniem jest współpraca z Outworking. Dlaczego? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutowaniu najlepszych specjalistów dla naszych klientów. Wiedza oraz baza potencjalnych kandydatów wyróżniają nas na tle konkurencji, Prowadzimy różne działania, w tym metody pozyskania takie jak direct search (rekrutacja od konkurencji, przeprowadzona dyskretnie), headhunting czy networking. 

Prowadzisz firmę we Wrocławiu i potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu rekrutacji? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Rekrutacja pracowników Wrocław – kiedy warto z nami współpracować?

Powodów do zaczęcia współpracy może być wiele. Główne to m.in.: 

  • nie posiadasz działu HR,
  • borykasz się z dużą rotacją wśród pracowników,
  • chcesz wyłonić osobę z wewnętrznego zespołu na dane środowisko,
  • szukasz pracowników o standardowych umiejętnościach lub wysoce specjalistycznych,
  • chcesz zatrudnić pracownika konkurencji w dyskretny sposób,
  • pragniesz przywrócić płynność kadrową i pracy firmy.

Jeżeli któraś z powyższych kwestii dotyczy Twojej firmy – koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy rozwiązać problemy pojawiające się przy rekrutacji i zadbamy o to, by do Twojego zespołu trafiła osoba o najwyższych kompetencjach, pasująca do teamu, kompetentna, spełniająca wymagania. 

Zajmujemy się też pomocą w rekrutacji wewnętrznej. Jest to proces rekrutacji, ale na dane stanowisko nie poszukujemy nikogo z zewnątrz, a z teamu, który już istnieje w Twojej firmie. Dzięki temu cały proces jest dużo tańszy i krótszy. A z naszą pomocą przeprowadzisz go efektywnie. Sprawdzimy, który kandydat ma odpowiednie kwalifikacje oraz nadaje się na konkretne stanowisko. Upewnimy się, że wybrana osoba będzie strzałem w dziesiątkę.

Rekrutacja pracowników Wrocław – przeprowadź ją z Outworking

Prowadząc rekrutację bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje wymagania oraz potrzeby. W ramach oceny predyspozycji i funkcjonowania kandydatów w ramach zadań indywidualnych a także grupowych przeprowadzamy szereg testów psychologicznych, testów kompetencji oraz profesjonalnych wywiadów

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do odwiedzin w naszej placówce