Rekrutacja Pracowników w Zamościu

Potrzebujesz pomocy w rekrutacji? Twój dział HR jest obecnie zbyt obłożony, żeby sprostać kolejnemu zadaniu? A może nie masz wewnętrznych specjalistów od kadr i human resources? Na szczęście, dzięki współpracy z Outworking, ten problem zostanie rozwiązany. Wspieramy wszystkich, którzy chcą rozwijać swój zespół i szukają nowych pracowników. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest mała, średnia czy należy do największych na rynku – dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc Ci osiągnąć sukces. Posiadamy dużą bazę kandydatów oraz prowadzimy poszukiwania różnymi metodami, m.in.  headhunting (executive search) oraz direct search (dyskretne pozyskiwanie kandydatów od konkurencji). 

Proces rekrutacji może być wyjątkowo obciążający dla firmy, szczególnie jeśli pragniesz znacząco powiększyć zespół. Analiza zgłoszeń, rozmowy rekrutacyjne, ocena potencjalnych kandydatów – dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, wiemy jak je przeprowadzić, by zapewnić Ci sukces.

Kiedy warto zdecydować się na pomoc w rekrutacji oraz co zyskasz

Ponieważ proces rekrutacji należy często do trudnych, czasochłonnych oraz obciążających finansowo, warto przekazać to działanie w ręce zewnętrznych profesjonalistów. Kiedy warto to zrobić? 

  • brak działu HR, który mógłby przeprowadzić rekrutację, jego zbyt mały rozmiar lub za mała przepustowość ze względu na obłożenie,
  • problem z dużą rotacją pracowników, która odbija się negatywnie na płynności działania Twojej firmy,
  • chęć pozyskania, w dyskretny sposób, pracownika konkurencji,
  • poszukiwanie oso