SZUKASZ PRACY?
DOBRZE TRAFIŁEŚ

Znajdź pracę która spełni Twoje oczekiwania.
Sprawdź nasze oferty pracy.

Dlaczego Outoworking?

Współpracujemy z kilkudziesięcioma pracodawcami i stale poszerzamy ich grono, na naszej stronie możesz znaleźć oferty pracy aż z 19 różnych branż. Dzięki temu, że posiadamy oddziały w całej Polsce możesz pracować w wybranym przez Ciebie mieście. Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dopasowanej do Twoich potrzeb wypełnij formularz i zostaw nam swoje CV, skontaktujemy się z Tobą gdy pojawi się stanowisko spełniające Twoje oczekiwania. 

Dlaczego podjęcie zatrudnienia przez agencję pracy jest trafnym wyborem? 

Okazuje się, że wynajem pracowników, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz innych podmiotów gospodarczych, inaczej leasing pracowniczy, przynosi obopólne korzyści. Podobnie jak pracodawcy, pracownicy także oszczędzają czas dzięki skorzystaniu z usług agencji. Zamiast przeglądania kilkuset ofert pracy i wysyłania licznych CV mogą po prostu zgłosić się do agencji doradztwa personalnego. Dzięki temu odbędą jedną rozmowę kwalifikacyjną zamiast kilkunastu. Korzystanie z usług agencji pracy pociąga za sobą aplikację do kilkudziesięciu pracodawców za jednym razem.

Kolejną zaletą skorzystania z pośrednictwa agencji pracy jest pewność legalnej pracy. Agencje podejmują współpracę tylko z wiarygodnymi i zarejestrowanymi firmami. Do zmartwień pracownika nie należy także pewność wypłaty, ponieważ rozliczanie wynagrodzeń nie następuje z ramienia firmy. Istotnym benefitem aplikacji do pracy przez agencję jest dopasowanie do możliwie najlepszego stanowiska. Zadania pośrednika pracy nie ograniczają się do wzięcia pod uwagę kwalifikacji i doświadczenia, lecz także predyspozycji pracownika do określonego zawodu. W połączeniu z licznymi ofertami pracodawców i ich wymaganiami rekrutacja powinna przynieść satysfakcjonujący efekt obu stronom.

Podsumowując, skorzystanie z usług agencji pracy jest trafnym wyborem dla pracownika. Otrzymuje on gwarancję legalnej pracy i wypłaty w terminie. Aplikując raz do agencji pracy może być zatrudniony przez jedną z kilkudziesięciu firm. Oszczędza dzięki temu czas, który jest potrzebny do przejrzenia ofert i odbycia rozmów kwalifikacyjnych.

Wyślij swoje CV.

Co zyskujesz współpracując z nami?

Możliwość
aplikowania online

Każda oferta pracy którą publikujemy ma możliwość aplikacji online, oznacza to, że nie musisz wychodzić z domu żeby znaleźć wymarzoną pracę.

Nie wymagamy doświadczenia

Razem z nami możesz stawiać pierwsze kroki na rynku pracy, nie wymagamy doświadczenia, możesz zdobyć je z nami.

Wypłata zawsze
na czas

Współpracując z Outworking masz pewność, że wypłata zawsze trafi na Twoje konto do 10-tego każdego miesiąca.

Wsparcie

Dokładamy wszelkich starań aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia kandydatów, oferujemy wsparcie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zaświadczenia

W związku z nowo podjętą pracą bardzo często potrzeba różnego rodzaju zaświadczeń o zatrudnieniu lub dochodach, u nas zawsze otrzymasz je na czas.

Benefity

Zależy Ci na karcie multisport lub pakiecie medycznym? U nas nie ma z tym problemu, po wypełnieniu wniosku kartę otrzymujesz na początku kolejnego miesiąca.

Oferty pracy
Znajdź pracę która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie napisz do nas za pomocą formularza.

Pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni za każdy przepracowany miesiąc. W zależności od pracodawcy użytkownika urlop czasem można wykorzystać z góry.

Nie, zgodnie z polskim prawem pracownikom tymczasowym przysługuje takie samo wynagrodzenie jak pracownikom którzy są zatrudnieni na stałe u danego pracodawcy użytkownika.

Okres wypowiedzenia jest zależny od czasu na jaki została zawarta umowa, okres wypowiedzenia może wynosić od 3 dni (w przypadku umowy zawartej na okres krótszy niż 2 tygodnie) lub 7 dni (w przypadku umowy zawartej na okres dłuższy niż 2 tygodnie).

Świadectwa pracy wydajemy po zakończeniu współpracy, nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy zatrudnienia, a także na każde żądanie pracownika (po zakończeniu danej umowy). Jeżeli upłynęło więcej niż 7 dni od okresów wskazanych powyżej, i świadectwo nie zostało dostarczone, prosimy o kontakt z koordynatorem, kontakt za pośrednictwem adresu email lub korespondencyjnego.

Podpisanie umowy każdorazowo poprzedzone jest kontaktem z przedstawicielem Outworking. Miejscem jej zawarcia można być docelowe miejsce pracy (siedziba klienta) lub dowolne biuro terenowe. W nietypowych przypadkach możliwe jest zawarcie umowy korespondencyjnie – dokumenty będą przekazane w obie strony kurierem.

Na żadnym etapie współpracy agencja nie pobiera (i nie może pobierać) jakichkolwiek opłat za poszukiwanie pracy lub podpisywanie umowy – jest to niezgodnie z polskim prawem.

Osoby zatrudnione na umowę o pracę tymczasową mają opłacone takie same składki jak pracownicy na zwykłej umowie o pracę. Oznacza to, że umowy tego rodzaju wliczają się do stażu pracy i brane są uwzględniane w taki sam sposób jak zwykłe umowy o pracę przy wyliczaniu wysokości emerytury lub renty.

Zwykle oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zawieraną na czas określony. To specjalny rodzaj umowy o pracę, w której rozdzielona jest rola formalnego pracodawcy (jest nim Outworking) oraz firmy na rzecz której wykonywana jest praca.

Sporadycznie poszukujemy pracowników do wykonania pracy w oparciu o umowę zlecenie.

Potrzebujesz zaświadczenia o dochodach lub zatrudnieniu?

Wydrukuj, wypełnij i podpisz wniosek, a następnie prześlij go na adres zaswiadczenia@outworking.pl,
postaramy się w 48h odesłać potrzebne Ci zaświadczenie.

OUTWORKING

Nasze lokalizacje