Nasza siła, Twój sukces
Dowiedz się, co wyróżnia Outworking!

Realizuj swoje cele biznesowe.

- my zajmiemy się resztą!

Od rekrutacji do kontroli efektywności — odciążymy Cię od procesów administracyjnych
i pomożemy skoncentrować się na celach biznesowych.

100000

+

Zatrudnionych pracowników

2000

+

Zadowolonych klientów

70

+

Osób w naszym zespole

Co nas wyróżnia?

Realizując nasze usługi, szczególną uwagę poświęcamy organizowaniu pracy tymczasowej, szukaniu nowoczesnych metod wspomagających ten model pracy, optymalnych dla naszych Klientów i Pracowników. W naszych działaniach koncentrujemy się na doradztwie, konsultacjach i audytach, których celem jest zoptymalizowanie systemów zatrudnienia i wynagradzania pracowników. Staramy się na każdym kroku promować idee outsourcingu usług pracy i szkolić w tym zakresie zarówno pracowników, jak i klientów.

Geneza

Grupa Outworking działa na rynku pracy tymczasowej od 2012 roku. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów na terenie całej Polski. Stale się rozwijamy, czego dowodem są kolejne biura terenowe oraz kolejni zadowoleni klienci i pracownicy. Naszą kadrę charakteryzuje duże doświadczenie na rynku pracy tymczasowej - zarówno po stronie klienta, jak i agencji. Dzięki temu jesteśmy świadomi problematyki agencji pracy we wszystkich jej aspektach. Łączymy praktykę, wiedzę i pozycję rynkową dostawcy usług, z doświadczeniem i świeżym spojrzeniem użytkownika.

Współpraca

Jesteśmy zwolennikami modelu opartego na silnej współpracy z kooperantami.
Dzięki temu uzyskujemy efekty synergii, najwyższą jakość i zadowolenie klientów.

Doświadczenie

Zrealizowaliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt projektów. Nasza kadra zawsze stara się jak najlepiej dopasować możliwe rozwiązania do możliwości i oczekiwań naszych klientów.

Obszar działania

Siedziba spółki znajduje się w Poznaniu.
Ze względu na prowadzone kontrakty współpracę z klientami posiadamy stałe biura w kilkunastu miastach. Realizujemy projekty na terenie całej Polski.

Nagroda Gazele Biznesu

W 2016 roku zajęliśmy 75. miejsce spośród ocenianych 4393 firm. „Gazele Biznesu” publikuje wyniki najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Plebiscyt tworzony jest przez ogólnopolski dziennik „Puls Biznesu”; nieprzerwanie publikowany od 2000 roku.

Tu nas znajdziesz