Znajdź pracę, która spełni Twoje oczekiwania!

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. 

Dlaczego Outworking?

Współpracujemy z kilkudziesięcioma pracodawcami i stale poszerzamy ich grono! Na naszej stronie znajdziesz oferty pracy z każdej branży. Oddziały Outworking zlokalizowane są w całej Polsce, co umożliwia jeszcze prostsze aplikowanie w wybranym przez siebie mieście.

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dopasowanej do swoich potrzeb, wypełnij formularz i zostaw nam CV. Skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się stanowisko spełniające Twoje oczekiwania.

Korzyści podjęcia zatrudnienia przez agencję pracy

Wynajem pracowników, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz innych podmiotów gospodarczych, inaczej leasing pracowniczy, przynosi obopólne korzyści.
Podobnie jak pracodawcy, pracownicy także oszczędzają czas dzięki korzystaniu
z usług agencji. Zamiast przeglądania kilkuset ofert pracy i wysyłania licznych CV,
mogą po prostu zgłosić się do agencji doradztwa personalnego. Dzięki temu odbędą jedną rozmowę kwalifikacyjną zamiast kilkunastu! Korzystanie z usług agencji pracy pociąga
za sobą aplikację do kilkudziesięciu pracodawców za jednym zamachem!

It’s a match!

Korzystanie z pośrednictwa agencji pracy to pewność legalnego zatrudnienia. Agencje podejmują współpracę
tylko z wiarygodnymi i zarejestrowanymi firmami.
Rozliczenie wynagrodzeń nie następuje z ramienia pracodawcy użytkownika, a agencji pracy. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy kandydat znajdzie nie tylko pracę, ale miejsce, gdzie będzie mógł się rozwijać i osiągać sukcesy. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozległej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie skutecznie dopasować Twoje umiejętności i aspiracje do stanowiska, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom zawodowym.

Zadania pośrednika pracy nie ograniczają się do uwzględniania kwalifikacji i doświadczenia, lecz także predyspozycji pracownika do określonego zawodu. W połączeniu z licznymi ofertami pracodawców i ich wymaganiami, rekrutacja powinna przynieść satysfakcjonujący efekt obu stronom.

Korzyści dla pracownika:

Aplikując raz do agencji pracy może być zatrudniony przez jedną z kilkudziesięciu firm.

Oszczędza dzięki temu czas, który jest potrzebny do przejrzenia ofert i odbycia rozmów kwalifikacyjnych.

Otrzymuje gwarancję legalnej pracy
i wypłaty w terminie.

Co zyskujesz z Outworking?

Możliwość aplikowania online

Każda oferta pracy, którą publikujemy ma możliwość aplikacji online. Nie musisz wychodzić z domu, żeby znaleźć wymarzoną pracę!

Nie wymagamy doświadczenia

Razem z nami możesz stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Nie wymagamy doświadczenia - zdobędziesz je z nami!

Wypłata zawsze na czas

Współpracując z Outworking masz pewność, że wypłata zawsze trafi na Twoje konto do 10-tego następnego miesiąca.

Wsparcie

Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia kandydatów. Oferujemy wsparcie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Dokumenty

Związku z podjętą pracą bardzo często potrzeba różnego rodzaju dokumentów m.in. zaświadczenia o dochodach.

Benefity

Zależy Ci na karcie multisport ,pakiecie medycznym lub zniżkach na studia, kursy i szkolenia? U nas nie ma z tym problemu! Po wypełnieniu wniosku kartę otrzymujesz na początku kolejnego miesiąca.

faq

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie napisz do nas za pomocą formularza.

Pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni za każdy przepracowany miesiąc. W zależności od pracodawcy użytkownika urlop czasem można wykorzystać z góry.

Nie, zgodnie z polskim prawem, pracownikom tymczasowym przysługuje takie samo wynagrodzenie jak pracownikom, którzy są zatrudnieni na stałe u danego pracodawcy użytkownika. 

Okres wypowiedzenia jest zależny od czasu, na jaki została zawarta umowa. Okres wypowiedzenia może wynosić              od 3 dni (w przypadku umowy zawartej na okres krótszy        niż 2 tygodnie) lub 7 dni (w przypadku umowy zawartej na okres dłuższy niż 2 tygodnie).

Świadectwa pracy wydajemy po zakończeniu współpracy,    nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy zatrudnienia, a także na każde żądanie pracownika (po zakończeniu danej umowy). Jeżeli upłynęło więcej niż 7 dni od okresów wskazanych powyżej, i świadectwo nie zostało dostarczone, prosimy o kontakt z koordynatorem – kontakt za pośrednictwem adresu email lub korespondencyjnego. 

Podpisanie umowy każdorazowo poprzedzone jest kontaktem z przedstawicielem Outworking.                    Miejscem jej zawarcia może być docelowe miejsce pracy (siedziba klienta) lub dowolne biuro terenowe. W nietypowych przypadkach możliwe jest zawarcie umowy korespondencyjnie – dokumenty będą przekazane w obie strony kurierem.

Na żadnym etapie współpracy agencja nie pobiera (i nie może pobierać) jakichkolwiek opłat za poszukiwanie pracy lub podpisywanie umowy – jest to niezgodnie z polskim prawem.

Osoby zatrudnione na umowę o pracę tymczasową mają opłacone takie same składki jak pracownicy na zwykłej umowie o pracę. Oznacza to, że umowy tego rodzaju wliczają się do stażu pracy i są uwzględniane w taki sam sposób,        jak zwykłe umowy o pracę przy wyliczaniu wysokości emerytury lub renty. 

Zwykle oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zawieraną na czas określony. To specjalny rodzaj umowy o pracę, w której rozdzielona jest rola formalnego pracodawcy (jest nim Outworking) oraz firmy,                            na rzecz której wykonywana jest praca.  

Sporadycznie poszukujemy pracowników do wykonania pracy w oparciu o umowę zlecenie. 

Oferty pracy

Znajdź pracę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Szukasz pracy?

Wyślij swoje CV